Přebor velitele 14. plogp ve stolním tenise

• 28.11.2016
  • masarikoval

22. listopadu 2016 se uskutečnil v Pardubicích přebor velitele 14. pluku logistické podpory ve stolním tenise, kterého se zúčastnila dvacítka soutěžících z celého pluku. Prvenství v kategorii mužů patřilo četaři Jiřímu Voldánovi ze 141. zásobovacího praporu, na druhém místě se umístil desátník Milan Hendl také z pardubického praporu a třetí místo patřilo nadporučíku Ladislavu Kameníkovi ze 142. praporu oprav v Klatovech. V kategorii žen první místo obsadila klatovská hráčka nadporučice Kateřina Křížová, druhé místo rotná Eliška Horáková z Lipníku nad Bečvou a třetí příčka patřila domácí kapitánce Lucii Masaříkové.

„Mimo armádu, kde již 8 let pravidelně v celoresortních kolech vždy vybojuji nějakou tu medaili, hraji stolní tenis také za TJ Chotěboř, a to na úrovni okresního přeboru. V porovnání s minulým ročníkem to byla laťka letos posunuta výš. Jak Hendl, tak Kameník mě hezky potrápili.“ zhodnotil dnešní klání jeho vítěz Jiří Voldán.