Home page > Aktuality > Na svého kamaráda a jeho rodinu nezapomněli

Na svého kamaráda a jeho rodinu nezapomněli

Na svého kolegu a kamaráda Tomáše S. ani v letošním roce nezapomněli vojáci ze 141. zásobovacího praporu a velitelství 14. plogp, kteří společně vybrali a osobně doručili vánoční dárky pro jeho děti. V březnu to budou už dva roky, kdy Tomáš podlehl vážné nemoci. Jeho kolegové se rozhodli, alespoň vánočními dárky dětem i jejich mamince udělat radost a připomenout, že na ně nezapomínají. Dárky dětem předali ve středu v podvečer zástupci velitelství 14. plogp a 141. záspr, vrchní praporčík 14. plogp Josef Šerý a vrchní praporčík 141. záspr Robert Švejda společně s bratrem Tomáše S., Milanem.

Rádi bychom tímto symbolickým gestem dali vědět všem našim vojákům a rodinám, že nejsme lhostejní k jejich problémům a těžkým životním situacím, do kterých se mnozí z nich dostávají. Pokud můžeme pomoci a alespoň trochu jim ulehčit těžké období, které prožívají, rádi to vždy uděláme," dodal vrchní praporčík 14. plogp Josef Šerý.

Maminka dětí, Simona S., nám ještě večer poslala zprávu, ve které všem vojákům, kteří si na jejich rodinu vzpomněli vzkázala: " Děkujeme moc za dárky...ještě jednou díky moc všem a krásné svátky."  

 

článek a fotografie byly zveřejněny se souhlasem rodiny.

Fotogalerie

Nahoru